Právní oddělení

Při prodeji, nájmu i koupi nemovitosti se spolehněte na naše právní oddělení společnosti PRK Partners s.r.o. Tato vedoucí advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby prostřednictvím více než 150 právníků ve třech městech – Praha, Ostrava a Bratislava. PRK pomáhá nám a našim klientům dosahovat jejich obchodní cíle v středoevropském regionu již více než 25 let a dodává tak špičkové profesionální právní služby nejvyšší kvality. To zajišťuje, že každá transakce s námi proběhne bez komplikací.

Tato společnost má jeden z nejzkušenějších právních týmů na trhu. Tým právníků má jedinečnou znalost českého i slovenského práva a podnikatelského prostředí. Tito právníci studovali na vysokých školách práva ve Spojených státech, Spojeném království, Švýcarsku a jinde. Mají také zkušenosti s prací pro vedoucí mezinárodní a domácí právnické firmy ve více jurisdikcích. Hovoří také Vaším jazykem. Právní tým mluví plynule ve více než 15 jazycích včetně všech klíčových jazyků v regionu.

PRK Partners je jedinou českou členskou firmou Lex Mundi, přední sítě nezávislých advokátních kanceláří na světě. Takové právní poradenství přináší hmatatelné výsledky, což dokazují svými silnými zkušenostmi. Za svou práci získali mnoho významných ocenění a vyznamenání.

Kontakt

ADVINEST s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

+420 604 999 999

Newsletter

Odběr novinek

Chcete-li dostávat aktuální informace o našich novinkách a akcích, přihlaste se k odběru vyplněním vaší e-mailové adresy.
Stačí vyplnit e-mailovou adresu.

Partneři

© 2020 – AdInvestments. Všechna práva vyhrazena.

Webdevelop: dr-abe.cz