Overview

Sprawling across 9 acres, the most spacious, densely green residential development, designed for childhood. With wide open spaces to run free, wander, explore, learn and grow. “Give your children a childhood they’ll cherish forever.”

Nestled between a lake and the east Kolkata wetlands, One10 is located in the prime neighborhood of Newtown, Action Area 1. It features an Olympic length swimming pool with water slides, Nature Trail, Multi-sport Game Courts, Triple height Sports Arena, Centre for Extra-curricular activities, Montessori and Daycare.

  • Status Under Construction
  • Area 1000 - 1500 Sq ft
  • Location New york, USA
  • Type Apartment
  • Apartments1200
  • Total Towers6
  • Flat Size100 - 150 Sq ft
  • Price Range $10k - $50k
Úžasný dům nacházející se na Slovensku ve městě Trenčín určený pro podnikání i bydlení

Zrekonstruovaný dům na sídlo firmy, obchodní zastoupení, školící účely, různé služby, ubytování i bytovou jednotku, zásobování, vzorkovnu, lehký průmysl, sklad, výrobu, dílnu, garáže, případně kombinaci těchto funkcí. Prostory se nacházejí ve dvoře, který je zabezpečený rampou na dálkové ovládání. Dvůr je otevřen 24/7, střežený je alarmem a kamerovým systémem. U objektu s kancelářemi se nachází 5 parkovacích míst pod přístřeškem. Nabízené prostory mají samostatné vchody.

Prostor na přízemí je 184 m² a má 2 vstupní dvoukřídlé brány s rozměrem 3 m x 2,8 m (možnost výměny na sekční i výklopná vrata) a 1 vchodové standardní dveře, takže se dá vnitřním vyčleněním využívat samostatně jako 3 samostatné prostory. V celém prostoru je pouze jedno velké plastové okno. Maximální dostupná výška je 3,6 m. Elektrický proud je k dostupný v elektrickém napětí 220/380 V. Celý prostor udržuje konstantní teplotu, což umožňuje snížit provozní náklady celého objektu. Regály v případě zájmu zůstávají.

Na patře jsou 4 místnosti s plochou 130 m²: Kuchyň, koupelna, samostatné WC a technická místnost.

Plány

* Po kliknutí se zobrazí větší obrázek

Video

Kontakt

Adresa

Gen. M. R. Štefánika 3177/32A, 911 01 Trenčín