Kdo jsme

ADVINEST s.r.o. je nezávislá konzultačně-realitní společnost v soukromém vlastnictví. Toto nám umožňuje jedinečnou pozici působení na lokálním trhu. Naše činnost je zaměřena na bezpečný prodej, nákup a pronájem nemovitostí. V rámci rezidenčního realitního trhu využívají klienti naše služby pro byty, rodinné domy, vily a soukromé rezidence. Při komerčních nemovitostech se zaměřujeme na kanceláře, obchodní provozy, sklady, průmyslové objekty, skladové prostory i logistická centra. Investiční trh nemovitostí doplňujeme o historické nemovitosti a pozemky. V realitním obchodě přihlížíme na respekt k majetku klientů a samotné nemovitosti.

Naší předností je výjimečná kvalita prováděných prací. Marketingový tým naší společnosti je na špičkové úrovni se zájmem a chutí poskytovat služby na zcela jiné úrovni, než většina realitních kanceláří a makléřů. V našem týmu jsou odborníci, kteří svou práci realizují profesionálně. Každý z nich byl vybrán pro své značné úspěchy a náročnou etiku. Mají přehled o všech novinkách a technologiích, které jsou momentálně nejžádanější a samozřejmě mají bohaté zkušenosti ve svém oboru. Výsledek nadchne originalitou svého pojetí a smyslem pro detail, který splňuje nejen praktickou, ale i estetickou funkci a vytváří dokonalou harmonii. Vyvíjíme mimořádné úsilí, abychom svou odborností a přístupem poskytly každému klientovi prvotřídní servis. Naši zákazníci dostávají služby vytvořené na míru, kombinované s nejlepšími vývojovými nástroji a technologiemi v realitním odvětví. Zatímco jiné agentury se zaměřují na expanzi a franchising, my ve společnosti ADVINEST s.r.o. jsme nadále odhodláni zvyšovat laťku v oblasti personalizovaných služeb. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a proto se každému obchodnímu případu věnujeme individuálně.

Hlavní pilíře spolupráce vidíme v rozvoji a udržování dlouhodobých vztahů. Od začátku klademe nejvyšší důraz na kvalitní a odborný servis naší práce. Víme, že klíčem k úspěchu jsou spokojeni klienti. Proto svým přístupem zajišťujeme maximální péči o každého zákazníka a minimalizujeme rizika ztráty jeho důvěry. Klienta co nejlépe poznáváme, abychom porozuměli a pochopili jeho potřeby. Na základě těchto znalostí mu zajišťujeme vhodné řešení, možnosti a komfort při řízení svých investic. Po celou dobu realizace každého obchodu stojíme po jeho boku a průběžně dotváříme jednotlivé detaily v harmonický celek, dokud celá transakce plně neodpovídá jeho představám a požadavkům.

Výsledkem naší práce je množství spokojených zákazníků. Je to zejména na základě nabízených komplexních služeb v oblasti nemovitostí. Do těch patří nejen všechny realitní a právní služby včetně poradenství, ale i činnost v oblasti architektury, stavitelství, dizajnu, financování nákupu a oceňování nemovitostí. Dodržujeme korektnost, absolutní diskrétnost, odpovědnost a profesionalitu. V první fázi začínáme diskusí nad klientovým zadáním a končíme podpisem smlouvy spolu s předáním prostor. Jednoduše se postaráme o to, aby vše probíhalo tak jak má a výsledek splnil vaše představy. Klienti tak získají časovou úsporu a ušetření nákladů. Náš triumf hovoří o důsledném nasazení, úsilí a pochopení priorit s přáními zákazníků.

Úspěch je týmovým úsilím společnosti. Ta prosperuje v prostředí založeném na spolupráci, ve kterém se shromažďují dovednosti, sféry vlivu, odpovědnost a otevřený dialog, aby sloužili většímu dobru klientů. Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Ochotně vám poradíme osobně, písemně nebo telefonicky. S radostí se vám budeme věnovat a spolu najdeme řešení i pro vás. Budeme rádi, pokud se i vy stanete našimi spokojenými klienty.

Kontakt

ADVINEST s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

+420 604 999 999

Newsletter

Odběr novinek

Chcete-li dostávat aktuální informace o našich novinkách a akcích, přihlaste se k odběru vyplněním vaší e-mailové adresy.
Stačí vyplnit e-mailovou adresu.

Partneři

© 2020 – AdInvestments. Všechna práva vyhrazena.

Webdevelop: dr-abe.cz