Overview

Sprawling across 9 acres, the most spacious, densely green residential development, designed for childhood. With wide open spaces to run free, wander, explore, learn and grow. “Give your children a childhood they’ll cherish forever.”

Nestled between a lake and the east Kolkata wetlands, One10 is located in the prime neighborhood of Newtown, Action Area 1. It features an Olympic length swimming pool with water slides, Nature Trail, Multi-sport Game Courts, Triple height Sports Arena, Centre for Extra-curricular activities, Montessori and Daycare.

  • Status Under Construction
  • Area 1000 - 1500 Sq ft
  • Location New york, USA
  • Type Apartment
  • Apartments1200
  • Total Towers6
  • Flat Size100 - 150 Sq ft
  • Price Range $10k - $50k
Prodej slunného stavebního pozemku s výhledem na Pšurnovice

Pokud je vaším snem postavit si samostatný rodinný dům s vlastní zahradou v klidné obci a přitom nedaleko Bytče či Žiliny, nabídka pozemků v obci Pšurnovice je ideální variantou pro vaše budoucí bydlení. Lokalita rozlehlých pozemků zaujme nádherným výhledem, tichým a čistým prostředím. Jsou obklopeny úžasnou přírodou, která nabízí harmonické bydlení, dokonalý klid a zároveň prostor k výletům i relaxaci. Pozemky jsou situovány na návrší pod lesem a zaručují maximální soukromí pro nového majitele. Přístup k pozemku je po asfaltové obecní cestě a částečně nezpevněné komunikací. Celková rozloha parcel je 5.006 m². Mírně svažité pozemky jsou vhodné na výstavbu rodinného domu, srubu, chaty, chalupy, dřevostavby, atd. Na LV jsou obě nemovitosti vedeny jako orná půda. Město Bytča souhlasí s výstavbou novostaveb. Inženýrské sítě (voda, elektrika, plyn) jsou v těsném sousedství. Dostupný internet 4G/LTE a televize vzduchem, kabel ani síť zatím není v obci k dispozici. Pozemky jsou momentálně volně přístupné a proto je osobní prohlídka pozemků možná kdykoliv.

Obec Pšurnovice je městská část města Bytča s kompletním občanským vybavením. Nachází se asi 3 km severozápadně od centra města. Pšurnovice lákají zejména milovníky zimních sportů, lyžaře i běžkaře. Lyžařské středisko SKI MAKOV je vzdáleno pouhých 23 km. V létě navštěvují Pšurnovice naopak cykloturisté a rodiny s dětmi. Na okolí jsou různé zajímavá místa pro turistiku a také jeskyně, rozhledny, zámky, hrady, zámečky, či hvězdárna. Obcí protéká Pšurnovický potok, který je pravostranný přítok Váhu. Předmět prodeje má výbornou polohu a bezproblémový příjezd k dálnici D1, která je nejdůležitějším dopravním koridorem Bratislava – Žilina – Košice. Do Polska trvá cesta přibližně 1 hodinu. Významná je i silniční křižovatka, na dálnici D1 (E50, E75), kde se napojuje dálková cesta E442 směr Olomouc. V blízkosti se nachází mateřská školka, koupaliště, autobusové nádraží, dětské i fotbalové hřiště, obchod s potravinami a restaurace KOLIBA. Do krajského města Žilina je to 25 km, kde je veřejné mezinárodní letiště pro leteckou dopravu. Rajec ve vzdálenosti 40 km nabízí Golf Park, Slovenský betlém i termální lázně Spa Aphrodite.

Územní plán města na adrese http://www.bytca.sk/materials/files/uzemnyplan/bytca4c.pdf.

Plány

* Po kliknutí se zobrazí větší obrázek

Video

Kontakt

Adresa

Pšurnovice, 014 01 Bytča